Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
Adesso 150 Tru-Form 3-Color Illuminated Ergonomic Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB Black Mechanical Keyboard US English
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY English Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 111 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.5 m |
| DIMENSIONS | 440 x 133 x 20 mm |
| WEIGHT | 640 g |