|
Expected to ship within 8 days of order Free shipping within Ireland! |
Netgear 5-Port GS105 Ethernet Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
TP-LINK TL-SG1008P 8-Port Network Switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) PoE
| IN STOCK |
StarTech 4-Port KVM DisplayPort Switch with Audio - Black
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 24 Port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (PoE) Switch - Silver
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart PoE Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 24-port Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 30-Port Lite Layer 3 Gigabit Stackable Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 24-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Netgear ProSafe 8-Port GS108 Unmanaged Switch (10/100/1000) - Blue
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Easy Smart Black Network Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch Steel Case Black
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 24 |
| NUMBER OF PORTS | 24 |
| PRIMARY PORT SPEED | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| PRIMARY PORT SPEED | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| SWITCH LAYER | L3 |
| SWITCH LAYER | L3 |
| SWITCHING CAPACITY | 112 Gbit/s |
| SWITCHING CAPACITY | 112 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | -5 - 40 °C |
| OPERATING TEMPERATURE | -5 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Grey |
| COLOR | Grey |
| DIMENSIONS | 442.4 mm |
| DIMENSIONS | 442.4 mm |