| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
128GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
16GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive 3 Pack - Blue, Green, Pink
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 256GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Grey |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 15.5 mm |